Logo
8 Липня 2017, 12:20

В Івано-Франківську боряться зі стихійною торгівлею на Шпитальній

З самого ранку Муніципальна інспекція з благоустрою спільно з вартою боролись зі стихійною торгівлею на Шпитальній в Івано-Франківську.

шпитальна

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

"Тут в “базарний день” не може пройти ні мама з візочком, ні пішохід, а іноді не може розминутись дві автівки. Такого в цивілізованому місті бути не повинно. Я вислухав не одну сотню скарг від франківців, які люблять своє місто. Тому ми боротимемось зі стихійною торгівлею і тут, і на інших вулицях. Бо не можна трійло і молоко продавати на тротуарі, де заманеться”, – йдеться у дописі.

Міський голова зауважив, що вранці обурені підприємці, що торгують у наметах на Шпитальній, були у міській раді. Вдалося знайти певний компроміс: торгуватимуть, доки не будеоблаштовано однотипні місця біля універмагу. Це займе близько двох тижнів. 

“Торгуватимуть там до реконструкції площі. Далі, звісно, шукатимемо для них інше місце. Той, хто хоче офіційно, цивілізовано продавати свій крам та сплачувати податок, місто знайде місце для торгівлі. Для решти – не дозволимо перетворити Франківськ на “шанхай”, – пише Марцінків.