Logo
10 Лютого 2015, 18:05

В Івано-Франківську «Дім Сірка» проведе благодійний аукціон для допомоги собакам-інвалідам

 В Івано-Франківську відбудеться аукціон, на якому благодійна організація «Дім Сірка» збиратиме кошти для собак-спинальників. На продаж буде виставлено десять картин Романа Бончука, які він передає «Дому Сірка» абсолютно безкоштовно.

собака

Стартова ціна однієї роботи коливатиметься в межах двох тисяч гривень.Також на аукціоні будуть дитячі малюнки на тематику безпритульних тварин.

Голова благодійної організації «Дім Сірка»  Наталія Когут розповіла на пресконференції, що ідея аукціону з’явилася у неї, коли вона перебувала в Італії

 «Там дуже розповсюджені ці аукціони. Завдяки їм збирається немала сума для того, щоб зробити тваринам стерилізацію, яка за кордоном є дуже дорогою. І у мене виникла ідея зібрати кошти для наших «особливих собак», тому що вони потребують великих витрат на ліки, які ми замовляємо за кордоном, оскільки наші ліки не є дієвими», – зазначила вона.

За словами Наталії, сьогодні організація утримує три такі собаки. Двом із них уже придбали візочки, але Фіора досі чекає своєї черги. Для того, щоб придбати їй візочок, потрібно ще орієнтовно п’ять тисяч.

Крім цього, собаки Юта (скручена задня частина) і Стафі (скручена права лапа), які набули таких вад унаслідок чуми, також перебувають на досить дорогому утриманні.

«Дім Сірка» має надію, що аукціон допоможе не лише зібрати необхідну суму, але й зацікавити якомога більше людей у діяльності організації.

 «Для того, щоб отримати великі кошти, нам треба запросити дуже добрих людей із великими можливостями, аби вони не тільки купили картину і вклали свій грошовий внесок у нашу справу, а й щоб вони зацікавилися нашою організацією і допомагали нам не тільки фінансово, а просто допомагали у розповсюдженні інформації про нас; щоб ми мали підтримку від таких людей», – зазначила голова БО «Дім Сірка».

Після проведення благодійного аукціону організація зробить звіт про те, що і за скільки було продано, а також пізніше подасть ще один звіт,у якому йтиметься про використання зібраних коштів.

Аукціон відбудеться 27 лютого о 19:00 у приміщенні громадського ресторану "UrbanSpace". Детальнішу інформацію про захід можна знайти у спеціально створених групах у соціальних мережах.