Logo
17 Травня 2015, 11:49

В Івано-Франківську дітям-аутистам надали приміщення для занять (ФОТО)

Івано-Франківський ГО «Світанок» відзначив своє п’ятиріччя. І завдяки сільському голові Вовчинця Михайлу Назару, відзначає його з позитивними зрушеннями. Адже саме він надав їм у пільгову оренду новеньке просторе приміщення для аутичних дітей.

1

Як обіцяє голова ГО «Світанок» Анастасія Голинська, відтепер діти тут займатимуться щоденно. Тут будуть групи по розвитку, заняття з психологом, музична терапія тощо.«Ми залучаємо волонтерів до роботи, студентів, - розповідає вона. – І це приміщення дає нам можливість втілити багато ідей по роботі з дітками», пише ГК.

Окрім приміщення потрібні були кошти для того, щоб облаштувати кімнати. Тут допомогла Івано-Франківська міська рада, яка виділила з бюджету 54 тис. грн. Ще 18 тис. грн. має надійти з департаменту соцполітики. Крім цього, каже депутат обласної ради Сергій Адамович, завдяки виграному гранту, скоро від німецького посольства мають надійти 40 тис. грн., які будуть витрачені на сенсорну кімнату.

«Організація діє п’ять років і займається аутичними дітьми і тими хто має психо- або мовні розлади, - каже Адамович. - Це дуже талановиті люди і Ейнштиейн, і Біл Гейтс були такими дітьми. Головне їх розпізнати і допомогти. Тоді вони стануть дуже потрібними країні особистостями».

Приміщення розташоване по вул. Симоненка, 41 в Івано-Франківську. Заняття безкоштовні.

2

3

4

5

6

7