Logo
30 Березня 2019, 12:24

В Івано-Франківську для дітей відкриють Центр освітніх інновацій

У приміщенні на вулиці Незалежності, 36, де раніше знаходилася молочна кухня, розпочали ремонтні роботи. Тепер тут облаштують сучасний Центр освітніх інновацій.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської міської ради, у грудні 2018 року секретар міської ради Оксана Савчук презентувала на своїй сторінці в мережі Фейсбук проект освітнього простору для навчання й розвитку дітей, пише Типовий Франківськ

"Очікую вже старту робіт, оскільки багато часу витратила на цей проект разом із цікавими проектантами", - зазначала секретар ради минулого року.

І вже цієї весни ремонт таки розпочали.

Центр освітніх інновацій проектували разом із дизайнером Галиною Луковською. Продумували кожну деталь: від покриття для підлоги до вазонів у приміщенні. Адже все має значення: безпека, освітлення, меблі, кольори, функціональність.

На даному етапі робіт триває демонтаж старих вікон, заміна системи опалення. Майстри також вирівнюють стіни та основу під підлогу. Відкрити Центр освітніх інновацій планують уже на початку нового навчального року.

"Важливо розвивати в дітей креативне мислення, здатність нестандартно підходити до вирішення завдань. Хочемо, щоб в Івано-Франківську була така сучасна платформа для навчання та розвитку. Кожен етап робіт ми будемо фіксувати, щоб ви також могли спостерігали за створенням одного з найцікавіших освітніх проектів міста", - повідомила секретар ради Оксана Савчук.