Logo
12 Грудня 2014, 13:32

В Івано-Франківську люди вийшли на "кредитний майдан" (ФОТО)

В обласному центрі Прикарпаття кілька десятків людей прийшли під стіни регіонального відділення Національного банку України, щоб висловити свою позицію стосовно політики по відношенню до національної валюти України.

пікет

Люди, а це в основному валютні позичальники, тримають в руках плакати із написами: "Банки-бандити. Дайте нам жити", "Ні модернізованому рабству", "Івано-Франківськ проти банківського свавілля" та вигукують гасло: "Гонтарєву у відставку".

За словами голови громадської організації "Кредитний майдан" Андрія Воспаленка, до такого кроку людей підштовхнула безвідповідальна поведінка Національного банку та безнадія, пише Фіртка.

"Багато людей, котрі брали кредити у валюті, зараз просто не можуть його погасити. Банки на це не зважають і забирають все майно, а ти ще й залишаєшся винним, - розповідає Воспаленко. - Скільки через це в Україні трапилось суїцидів. Ми хочемо, щоб це свавілля і збагачення за рахунок простого народу закінчилось".

Мітингувальники вимагають стабілізації курсу гривні та закріплення кредиту на тому курсі, який був на момент укладання договорів.

До слова, подібні акції проходять в багатьох обласних центрах України.

пікет1

пікет2

пікет4

пікет3

пікет5