Logo
27 Січня 2015, 09:07

В Івано-Франківську міліція, представники "Самооборони" та громадських формувань вийшли на спільне патрулювання нічного міста (ФОТО)

Спільні патрулі охороняють громадський порядок у Івано-Франківську з метою забезпечення правопорядку та у зв'язку із загрозою терористичних актів, яку не можна відкидати. Інструктаж сил і засобів івано-франківського гарнізону перед виходом на патрулювання провів начальник УМВС в області Микола Семенишин.

1

 На чергування вийшли 65 піших і близько трьох десятків автомобільних патрулів, кінологи зі службовими собаками. Також до складу патрулів долучилася місцева «Самооборона», представники громадських формувань.

Перед початком інструктажу присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання, тих, хто загинув на Сході України.

У кожного наряду свій чітко визначений маршрут – обходять територію патрулювання, стежать, аби на вулицях міста було спокійно та безпечно. Основне завдання міліції та громадськості – недопущення скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, виявлення торгових точок, які після десятої години вечора торгують спиртним, та охорона громадського порядку.

«На посилений режим патрулювання перейшла вся українська міліція. Так само, як в Івано-Франківську, кількість патрулів збільшилася в районних центрах та містах Прикарпаття. Також хотілося б зазначити, що сьогодні люди дуже патріотично налаштовані, є дуже велика активність «Самооборони», «Правого сектору» та інших громадських організацій. Ми здійснили ревізію осіб, які є власниками мисливської зброї та, в разі потреби, зможуть допомогти в захисті нашого краю. Оперативна обстановка сьогодні повністю контролюється правоохоронними органами й спільними зусиллями забезпечимо порядок та спокій на теренах Прикарпаття», - розповів, начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

2

3

4

5