Logo
2 Червня 2014, 20:00

В Івано-Франківську можна буде обміняти макулатуру на яблуко, батарейку на морквину

макулатуру мінятимуть на яблука  

7 червня, у суботу, з 12:30 до 14:00 на площі Ринок відбудеться Ярмарка ідей “Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку”, що проходитиме у рамках реалізації нового етапу освітньої програми для дорослих “Стале домогосподарство”.

Івано-Франківськ приєднався до всесвітнього руху сталого розвитку. У місті успішно завершилась апробація освітньої програми “Стале домогосподарство”: понад 120 франківчанів-волонтерів, серед яких представники ОСББ, підприємці, викладачі, студенти, домогосподарки, пенсіонери, працівники соціальних служб та лікарі, взяли участь у її випробуванні та адаптації до українських реалій.

Впродовж трьох місяців волонтери у повсякденному житті практично застосовували поради програми щодо енергозбереження, сортування сміття, зменшення водокористування, стежили за безпекою своєї оселі та навчались заощаджувати сімейний бюджет.

Як результат — по завершенню програми усім учасникам вдалось змінити свій стиль життя та звички, зокрема зменшити кількість відходів до 40%, скоротити використання води на господарські потреби до 20% та знизити споживання електроенергії до 12%.

Також у рамках заходу пройдуть акції:

Вирахуй свій екологічний слід: мешканці міста зможуть дізнатися, скільки гектарів землі потребує їхня життєдіяльність, та порівняють свій екослід зі світовим.

Обміняй макулатуру на яблуко, батарейку — на морквину.

Усі виручені гроші за зібрану вторсировину будуть передані до Міського соціального центру.

Принеси старі велозапчастини та велосипеди — обміняй на 5 велогрошей/1 кг:

акція від міської асоціації велосипедистів міста та крамниці “Велохата”.