Logo
10 Березня 2015, 15:41

В Івано-Франківську на благодійному аукціоні збиратимуть гроші на придбання автомобіля для волонтерів (ФОТО)

В Івано-Франківську 20 березня відбудеться перший благодійний аукціон Аукціонного дому «Хвилина», на якому збиратимуть кошти для придбання 3-тонного автомобіля для волонтерів, які регулярно возять допомогу бійцям в зону АТО.

3

«Як тільки виникла ідея  об`єднати зусилля і допомогти волонтерам, ми поставили собі за мету – зробити аукціон на найвищому рівні і згідно з правилами. Тому аукціон буде закритим. Взяти участь у ньому можна буде лише за попередньою реєстрацією на сайті www.hvylyna.com.ua. Вестиме аукціон знаний в Івано-Франківську ліцитатор Святослав Лотоцький», – розповів один з кураторів аукціону Володимир Смук.

За словами Любомира Волосянка, волонтера ГС «Народна Рада» попередньо з виручених коштів планували придбати автомобіль  вантажопідйомністю 5 тон, проте через збільшення курсу, мабуть, прийдеться розраховувати на скромніше авто.

«Ми регулярно возимо допомогу нашим бійцям, які воюють в зоні АТО. Ніколи не було проблем зібрати допомогу, але завжди була проблема в транспорті. Якщо будемо мати автомобіль, бус, хоча б вантажопідйомністю у 3 тони, зможемо довозити допомогу бійцям вчасно і в повному обсязі», – каже Любомир Волосянко.

На аукціоні, який пройде в «Пасажі Гартенберг», представлять 23 лоти відомих художників з Івано-Франківська та Києва мистецтв Прикарпаття.

4

5

2

1