Logo

В Івано-Франківську на Мазепи запрацював другий центр масової вакцинації

Сьогодні, 28 липня, в коледжі фізвиховання на вулиці Мазепи, 142а в Івано-Франківську запрацював другий центр масової вакцинації від COVID-19.

За словами директора департаменту охорони здоров'я Ігоря Дмитренка, темпи вакцинації на Прикарпатті зростають. За минулу добу, 27 липня, встановили новий рекорд вакцинації в області - 4 078 доз. Проте хвилюватись чи вистачить вакцини усім охочим не варто.

“Вакцини в нашій області є достатньо. Область отримала 26 850 доз Moderna для першої дози вакцинування. Також незабаром приїде 8 000 доз Pfizer, також ще є 30 000 доз CoronaVac. Так, вакцини ми розприділяємо по центрах вакцинації, по пунктах щеплення та мобільних бригадах,” - каже Дмитренко.

Головний санітарний лікар області Руслан Савчук каже, що центр масової вакцинації на Мазепи працюватиме щодня з 10:00 до 16:00 години.

“Сьогодні тут працює дві бригади.Регулюється кількість людей і черга, яка тут є. Тобто немає жодних перепон, щоб центр працював ефективно. Центр працюватиме кожного дня, без вихідних. В коледжі створені всі умови для вакцинації, приміщення прохолодне, є місце для очікування перед і після вакцини”, – зазначив Савчук. 

За словами в.о. гендиректора обласної інфекційної лікарні Миколи Стовбана, створювати ажіотаж та займати чергу на світанку не варто. У центрі вакцинують двома вакцинами - CoronaVac та Moderna.

“Дуже просимо всіх не приходити о 5:00 чи 6:00 годині ранку і займати черги. Центр вакцинації у Франківську працюють з 10:00 до 16:00. Всі провакцинуються, в нашій області достатньо вакцини. Важливо те, що є дві черги: для тих, хто вакцинується  CoronaVac чи Moderna. Це потрібно для того, щоб розуміли скільки вакцини потрібно на той чи інший день,” - пояснює Микола Стовбан.