Logo

В Івано-Франківську нагородили переможців конкурсу «Ще не вмію, а вже мрію стати..!»

Чотири десятки маленьких іванофранківців надіслали малюнки професії своєї мрії на конкурс Ще не вмію, а вже мрію стати…!»

Нагородження переможців конкурсу відбулося вчора у Театрі кіно «Люм’єр» в Івано-Франківську.

Як зауважила перша заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Сусаніна, організувало проведення конкурсу Управління праці Івано-Франківської міської ради. Від учасників вимагалося намалювати професію своєї мрії. Оцінювались роботи онлайн-голосуванням у соцмережах. Відтак, кожен міг проголосувати, поставивши «вподобайку» під малюнком, який найбільше полюбився. Оцінювання відбулося в двох вікових категоріях: 6 – 10 років та 11 – 14 років. «Загалом на конкурс «Ще не вмію, а вже мрію стати…!» надійшло 40 малюнків від дітей, які назбирали 3 219 вподобайок!... – розповіла Вікторія Сусаніна, зауваживши, - Як і було обіцяно, автори робіт кожної вікової групи, які набрали найбільшу кількість вподобань, отримали від мене пам’ятні подарунки».

Власне, підсумки голосування було підбито ще 5 травня, тому вчора на нагородженні сюрпризів не було.

Так, у віковій категорії 6 – 10 років І місце здобув 9-річний Юрій Піскунов, який намалював мрію стати співаком, отримавши 317 вподобайок. ІІ місце виборов малюнок 8-річної Тетяни Купчак, яка хоче стати стоматологом і отримала за свій малюнок 244 вподобайки. ІІІ місце – у Соломії Краснової, 8 років, яка мріє бути художницею. Її робота отримала 172 вподобайки.

У віковій категорії 11 – 14 років перемогу здобув 11-річний Максим Витязь. Він мріє стати лікарем і його малюнок-мрія здобув 205 вподобайок. На ІІ місці – Вікторія Заник, 11 років, яка мріє стати адвокаткою і отримала за свій малюнок 111 вподобайок. Третім був Василь Сливка, 12 років, – майбутній майстер з ремонту автомобілів, який отримав за свою мрію 91 «лайк».

Крім того спеціальну відзнаку конкурсу від Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради отримав Михайло Заліщук, який намалював мрію стати архітектором.

Переможці отримали нагороди, втім і всі решта учасників в накладі не залишились. Всі учасники конкурсу отримали вчора нагоду переглянути мультфільм «100% Вовк».

 

Фото з допису Вікторії Сусаніної у фейсбуці