Logo
3 Грудня 2021, 16:45

В Івано-Франківську нагородили переможців XII обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

3 грудня, в Івано-Франківській обласній раді відбулось нагородження переможців XII обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і десятих обласних конкурсів “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”.

 Всього переможцями визнано 40 проєктів, які будуть реалізовуватися на Прикарпатті у 2022 році.

Голова обласної ради Олександр Сич привітав голів територіальних громад з перемогою у конкурсі, а також зазначив, що тільки за 2021 рік з обласного бюджету було виділено 227 мільйонів гривень для розитку громад. Це бюджет розвитку, екологічний фонд, програма «Духовне життя», програма «Освітлення».

«Вітаю сьогоднішніх переможців та  щиро радію,  що кількість громад, які беруть участь у таких конкурсах, зростає», - зазначив Олександр Сич.

Кобилянський Богдан, голова Городенківської територіальної громади, коментуючи для Типового Франківська перемогу одразу по двом проєктам, зауважив: «Ми написали 6 проєктів, які подали на конкурс. Сьогодні маємо 2 проєкти - переможці. Один проєкт стосується роздільного сортування сміття. Другий – це капітальний ремонт Будинку сімейного типу. Там проживають батьки-вихователі та 6 діток сиріт. Плануємо побудувати дитячу площадку, полагодити дах та замінити вікна. Хотіли б створити належні умови для проживання діток, щоб вони дійсно відчули  батьківську турботу та опіку»

photo-2021-12-03-16-01-33

Назар Іванів, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, голова політичної партії  «Платформа громад» зазначив: «Цього року п'ять голів територіальних громад від фракції «Платформа громад» визнано переможцями. Це означає, що голови громад є надзвичайно активними. Громади отримали сьогодні грошові призи для втілення своїх проєктів І це буде стимулювати інші громади також брати участь у таких конкурсах».

photo-2021-12-03-16-01-40

Варто відзначити, що у 2011 році розпочато проведення обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. За цей час подано 1743 про'кти, з них - 793 були визнані переможцями. Через обласний конкурс повністю реалізовано майже 800 проєктів, 122 мільйони 500тисяч гривень профінансовано з обласного бюджету.