Logo
10 Листопада 2015, 18:15

В Івано-Франківську нарешті з'явиться свій професійний клуб

Про це йшлося на розширеному засіданні Виконавчого комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу. http://stadiums.at.ua/_nw/177/06652899.jpg

За словами голови ІФОФФ Тараса Клима, наразі це питання зрушило з мертвої точки, інформує кореспондент Фіртки.

"Всі чекають на професійний футбол на Прикарпатті, - говорить Тарас Клим. - Вже було багато спроб у цьому напрямку, але сьогодні ми робим черговий крок. Ми підписали протокол про наміри з кандидатом в мери Івано-Франківська Ігорем Насаликом. Він пообіцяв всеціло сприяти".

Головний футбольний функціонер області наголосив, що до літньої заявочної кампанії до Другої футбольної ліги України вже можна буде з упевненістю говорити про клуб з Івано-Франківська.

"Є ідея створити акціонерне товариство, яке буде базуватися на підприємствах області. Також кожен уболівальник може стати акціонером", - каже Тарас Клим.

Щодо назви нового клубу, то буде оголошений конкурс серед уболівальників. На даному етапі робоча назва клубу "ФК "Івано-Франківськ".

"Ходять слухи про якийсь клуб із Тернополя, Львова. Це неправда. Ми своїми силами на базі потужного аматорського футболу та наших талантів створимо цей клуб. Долучитись може кожен охочий. Роботи вистачить всім", - наголосив голова ІФОФФ.

Наразі триває розробка статуту клубу.