Logo

В Івано-Франківську навчатимуть інклюзивні організації соціального підприємництва

Взяти участь в "Акселераторі соціального підприємництва для інклюзивних організацій" і виграти інвестиції на розвиток свого проєкту запрошує платформа "Тепле Місто" спільно з благодійною організацією "Українська соціальна академія".

Про це Суспільному Карпати розповіла менеджерка проєкту Аліна Корнутій.

Як зазначають у "Теплому Місті", акселератор соціального підприємництва – це відкрита програма з розвитку соціально орієнтованих бізнес-ідей, створена Українською соціальною академією. Вона складається з інтенсивного бізнес-навчання та конкурсу на отримання безповоротних інвестицій.

"Тепле Місто" прийняло пропозицію Української соціальної академії провести таке навчання за підтримки фонду Renovabis в Івано-Франківську, – каже Аліна Корнутій. – Мета проєкту – допомогти соціальним підприємствам стати фінансово сталими. Фокус програми зосереджено на громадських організаціях та соціальних підприємствах, які безпосередньо працюють з інклюзивними групами, і тих, які покращують їхнє життя".

Для участі у навчанні оберуть 15 учасників.

"Після навчання на фінальному пітчингу буде обрано 5 переможців. Вони зможуть поїхати у Київ на конкурс безповоротних інвестицій і отримати кошти для розвитку свого соціального підприємництва", – розповідає Аліна Корнутій.

За її словами, для участі в акселераторі важливо мати уже готову ідею соціального підприємництва для інклюзивних груп.

Прийом заявок від охочих взяти участь в акселераторі триває з 5 до 21 травня. Навчання розпочнеться з 4 червня і триватиме місяць.