Logo
30 Липня 2019, 12:39

У Франківську навчають протидіяти торгівлі людьми

Сьогодні, 30 липня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбувається інформаційно-просвітницька акція «Лабіринт можливостей» з нагоди відзначення Всесвітнього Дня протидії торгівлі людьми.

Мета заходу - підвищити обізнаність мешканців міста щодо проблеми торгівлі людьми, пише Типовий Франківськ.

Серед учасників події - благодійні організації Прикарпаття: «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги. Також міністерство юстиції та Департамент соціальної політики області.

"Ми долучаємось до акції не вперше. Наша мета - навчати людей уникати пасток, яких є багато для тих, хто виїжджає за кордон на роботу. Особливо застерігаємо жінок в контексті сексуального рабства. Ми пояснюємо, як перевірити умови праці та самих працедавців, консультуємо щодо нюансів із документами. Також розповідаємо, в які служби можна звернутися, якщо людина вже потрапила до халепи", - коментують представники організації "Карітас".

"Ми роз'яснюємо громадськості, що вона має право на отримання безкоштовної правової допомоги: від консультацій - до представлення інтересів у суді. До нас можуть звертатись як потерпілі від торгівлі людьми, так і від насильства в сім'ях. Також працюємо із соціально незахищеними людьми", - додає представниця благодійної юридичної організації.

Зокрема, в рамках акції Міністерство юстиції реалізує просвітницький загальнонаціональний проект "Я маю право" - допомогу тим людям, які потребуть соціального захисту та первинної правової допомоги. 

В якості фіналу події організатори запрошують франківчан відвідати перегляд тематичного фільму "Жінка в полоні", який покажуть цього вечора в кінотеатрі "Люм'єр", вхід - вільний.