Logo
22 Лютого 2024, 12:20

В Івано-Франківську обговорили «Інвестиційне меню міста»

Вчора, 21 лютого в Івано-Франківську відбулась зустріч «Інвестиційне меню міста Івано-Франківськ: що громада продаватиме та здаватиме в оренду через державні онлайн-аукціони у 2024 році». 

Івано-Франківська громада є однією з трьох в Україні, яка реалізує проект «Вдосконалення управління комунальними активами для відновлення громад» за підтримки «U-LEAD with Europe» у співпраці з «Центром економічної стратегії» та «Прозорро.Продажі».

За словами заступника міського голови, директора Департаменту комунальних ресурсів і сільського господарства Микола Вітенко розповів, що на зустрічі учасники проекту ділилися досвідом ефективного управління майном громади, щоб більше коштів залучати до бюджету міста.

«Івано-Франківськ в частині розпорядження майном є одним з найспішніших міст в Україні. Якщо говорити про ефективність проведених торгів, то ми завжди попадали в ТОП-3 міст України. Але, звісно, досконалості немає меж. Є над чим працювати. Є досвід, яким можемо поділитися і який перейняти у міст-партнерів», - коментує заступник міського голови.

Директор Департаменту комунальних ресурсів і сільського господарства Микола Вітенко розповів, що минулого року безпосередньо від продажу комунального майна надійшло до бюджету 5 мільйонів гривень.

«Цього року ми уже отримали 4,7 мільйона гривень. Зараз, коли проводимо відкриті торги, то сума продажу в результаті збільшується в 5-10 разів, порівнюючи із стартовою ціною», - говорить Микола Вітенко.

Станом на сьогодні Івано-Франківська громада готує до аукціону три об’єкти:

·         Дністровстька, 26, відомий як «Канадський бізнес-центр»

·         Лісова,5 –приміщення площею близько 1000 м2 для виробництва в с. Хриплин.

·         Кисілевська, 41 – колишнє приміщення «Укрпошти».