Logo
23 Листопада 2017, 09:40

В Івано-Франківську обвалилася стіна будови: один чоловік загинув (ФОТО)

22 листопада о 19.58 до рятувальників надійшло повідомлення від диспетчера станції НШМД про обвал стіни Християнської школи на вулиці Шевченка та можливе наявність потерпілих.
1 По прибуттю до місця виклику о 20.06 було встановлено, що під час проведення будівельних робіт (заливка бетонного розчину) відбулось руйнування бетонного перекриття другого поверху новобудови та під обвалом знаходяться робочі (кількість невідома). Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА.

Будівля двохповерхова, цегляна (перекриття залізобетонне монолітне) розміром в плані 18х24м., обрушення відбулось на площі 216 м.кв. Замовник будівництва Івано-Франківське архіепархіальне управління УГКЦ, будувався адмінбудинок з даховою котельнею та спортивним залом. Будівельна організація ТзОВ «МОНОКАРБУД» м. Івано-Франківськ.

3

Провівши розвідку та за попередньою інформацією інженера будівельної організації встановлено, що під завалами перебувають 5 чоловік, стан невідомий. О 20.11 особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів, за допомогою механізованого та гідравлічного інструменту і обладнання, розпочато роботи щодо звільнення потерпілих з під завалів. Оголошено сигнал «Збір-аварія» для ЧСПТ, ДПРЧ-1, частково АРЗ СП У ДСНС в області, сформовано резервні караули та розгорнуто стаціонарний пункт обігріву.

В період часу з 20.26 до 21.57 працівниками оперативно-рятувальної служби виявлено та врятовано з під завалів 4 – х потерпілих в задовільному стані, було надано першу долікарську допомогу та передано працівникам НШМД. В подальшому каретами НШМД потерпілих в середньому та важкому стані доставлено в лікувальні заклади з подальшою госпіталізацією.

О 23.11 під час розбирання завалів будівельних конструкцій без ознак життя виявлено тіло ще одного чоловіка.

2

4

5

Рятувальна операція тривала кілька годин. На місці події працював штаб з ліквідації некласифікованої події. На місці події було залучено 75 чоловік та 17 одиниць техніки, з них від Управління ДСНС в області 41 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки. Замовник будівництва Івано-Франківське архіепархіальне управління УГКЦ, будувався адмінбудинок з даховою котельнею та спортивним залом. Будівельна організація ТзОВ «МОНОКАРБУД» м. Івано-Франківськ, пише Курс. Причини та обставини встановлюються, на місці працює слідчо-оперативна група та працівники прокуратури. Згідно з даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ТОВ "Монокарбуд" - будівельна компанія, зареєстрована в Івано-Франківську. Засновник і директор - Андрій Степанович Тимчук, що мешкає в селі Братківці. Фірма заснована в 2006 році, статутний капітал - 3 240 000 грн. Будівництво нового корпусу Католицької школи розпочалося у травні. У цьому корпусі мали розташовуватись спортзал, актовий зал та велика їдальня. Причини та обставини встановлюються, на місці працює слідчо-оперативна група та працівники прокуратури.

 ФОТО: ДСНС та Муніципальна варта