Logo
6 Січня 2015, 09:03

В Івано-Франківську планують відновити військовий госпіталь

Соціальні працівники, медики, освітяни, військові, священики, представники влади, благодійних організацій, громадських і волонтерських об’єднань увійшли до обласного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям.

госпіталь

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося перше засідання новоствореного комітету, де було наголошено, що наразі основною буде допомога сім’ям тих прикарпатців, які загинули або поранені в АТО.

Будуть сформовані списки таких людей, соціальні паспорти родин військовослужбовців. Комітет також дбатиме про матеріальне забезпечення поранених під час лікування, пишеРадіо Свобода.

За словами заступника голови обласної держадміністрації Сергія Адамовича, такий центр необхідний для того, щоб скоординувати діяльність лікувальних закладів, громадських, благодійних та волонтерських організацій, які наразі «працюють розрізнено».

Порушуватимуть також питання про відновлення військового госпіталю в Івано-Франківську, який був закритий майже десять років тому.

Співголовами комітету стали Сергій Адамович та народний депутат кількох скликань Зіновій Шкутяк. Його син Петро, депутат Івано-Франківської обласної ради, батько чотирьох дітей, воював добровольцем в батальйоні «Айдар» та був поранений.