Logo
28 Лютого 2015, 10:47

В Івано-Франківську понад 6 тисяч гривень зібрали на благодійному аукціоні для неповносправних собак «Дому Сірка» (ФОТО)

Благодійна організація «Дім Сірка» провела аукціон, на якому було зібрано кошти  для неповносправних собак, якими опікуються волонтери. На продаж було виставлено десять картин відомого франківського художника Романа Бончука.

5

За словами голови БО « Дім Сірка» Наталії Когут , сьогодні організація утримує три такі собаки. Двом із них уже придбали візочки, але Фіора досі чекає своєї черги. Для того, щоб придбати їй візочок, потрібно ще орієнтовно п’ять тисяч.

Крім цього, собаки Юта (скручена задня частина) і Стафі (скручена права лапа), які набули таких вад унаслідок чуми, також перебувають на досить дорогому утриманні.

Процести аукціон волонтери запросили директора модельної агенції «Ювента» Тетяну Терсенову-Заводовську.

Найбільш активними покупцями на аукціоні стало подружжя Оришків, які за словами ведучої, є постійними учасниками всіх благодійних аукціонів, які відбуваються в Івано-Франківську. Подружжя придбало половину картин, виставлених на продаж.

Всього вдалося зібрати 6300 гривень, які волонтери планують витратити на потреби собак-інвалідів, якими опікується БО «Дім Сірка».

1

2

3

4

6

7

8

9

10