Logo
17 Липня 2015, 14:03

В Івано-Франківську працівників установ та організацій навчали як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів (ФОТО)

Сьогодні, 17 липня, в Івано-Франківську представники правоохоронних органів провели навчання для працівників установ та організацій Івано-Франківська та розповіли як потрібно діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

4

Навчання відбулося з метою своєчасного попередження громадян на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів та уникнення загрози масових заворушень.

«У зв’язку з останніми подіями у Мукачево і Львові, а також вчорашньою ситуацією, яка сталася в Івано-Франківську, коли в квартирі вибухнула граната, загострилася суспільно-політична та криміногенна ситуація в Україні, що призвело до поширення тривоги і небезпеки за власне життя у мирних мешканців», - зазначив один з організаторів навчань Володимир Гергелюк.

За словами спеціаліста-вибухотехніка Романа Дзібія, виявлення вибухонебезпечних предметів не є складним, проте важливо знати як діяти у цьому випадку.

«Вибухонебезпечні предмети використовують для знищення певних конструкцій та знешкодження людей. В теперішній час вибухонебезпечні предмети все частіше  використовуються для того, щоб посіяти страх серед людей. Наприклад, після вибуху небезпечного предмету люди можуть відмовлятися працювати на певному підприємстві. Чи, в умовах сьогодення, покалічивши за допомогою вибуху бійця можна посіяти страх серед його побратимів», – зазначив Роман Дзібій.

Присутнім на навчанні представникам установ та організацій міста почитала різноманітні лекції та ознайомили із різновидами вибухових предметів.

5

3

1

2