Logo
6 Листопада 2015, 17:30

В Івано-Франківську презентували бестселер “Новий цифровий світ” (ФОТО) (ВІДЕО)

“Довкола пануватиме спокій, а віртуальним полем битви стане Інтернет”. Так про війни майбутнього пишуть автори видання “Новий цифровий світ”. В Івано-Франківську презентували бестселер, який написали Ерік Шмідт та Джаред Коен. Обидва топ – менеджери компанії Google.

 Технології

Книжка про те, як технології змінять наше щоднне життя та безпеку, освіту, медицину та медіа. “Це видання не про ґаджети, йдеться у передмові. Це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на зв’язку”, пише "Вежа".

Бестселер “Новий цифровий світ” українською мовою переклало видавництво “Літопис”. Першими про бібліографічну новинку в Івано-Франківську дізналися студенти Інституту природничих наук. Найбільше їх зацікавило майбутнє навчального процесу.

Своєрідний путівник майбутнім написаний двома експертами, які чудово усвідомлюють перспективи людства в бездротовому світі. Це – справжня настільна книга як для фахівців, так і для звичайних читачів, стверджують видавці. “Вже невдовзі боротьба за серця і розум вестиметься лише в Інтернеті”, йдеться в бестселері “Новий цифровий світ”.

https://youtu.be/duLdc9djfsc