Logo
9 Червня 2015, 13:16

В Івано-Франківську презентували форму водіїв та квитки для проїзду в маршрутках (ФОТО)

В Івано-Франківську рамках підвищення тарифу на проїзд у маршрутках міста, який із10 червня становитиме 4 гривні,  крім системи GPS-моніторингу, вводиться обов’язкове обілечування та форма для водіїв.

форма1

Вже з завтрашнього дня водії франківських маршруток вийду на роботу у зелених футболках із нашивкою – гербом міста. Дизайнером футболок, які наразі є літнім варіантом форми, є франківець Владислав Залевський. Крім футболок кожен водій матиме «бейджик» із зазначеним ім`ям та фото.

Проте, найголовнішою вимогою підняття тарифу на перевезення є наявність проїзного квитка.

квиток

«Ми закупили партію квитків які видаватимуться тільки в тих маршрутках де буде встановлено  gps-трекери. Тож якщо вам не видали квиток платите за проїзд 2 гривні», - зазначив директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

За словами працівника Департаменту Назара Рогіва, китки для франківських маршруток виготовила київська фірма"Укрспецполіграфія". Всі квитки мають серійний номер, за яким у кінці місяця комунальники зможуть визначати пасажиропотік на даному напрямку. Звіти про кількість використаних квитків перевізники відправлятимуть до Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку.

Що ж до пільговиків, то для них спеціально розроблені "нульові" квитки", які, як і звичайний квиток, будуть документом, що підтверджує проїзд.

Безбілетних пасажирів, які не купили або не взяли квиток у водія, штрафуватимуть. Якщо «заєць» попадеться на безквитковому проїзді, то заплатить 80 гривень штрафу.