Logo
8 Жовтня 2014, 13:17

В Івано-Франківську презентували вказівники для самостійних аудіоекскурсій містом

У рамкам проекту "Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі" в обласному центрі презентували вказівники для самостійних аудіоекскурсій під назвою "Івано-Франківськ загадковий" та "Івано-Франківськ для закоханих".

туризм

"Ці аудіотури ведуть нас якимись об’єктами крок за кроком, і щоби це було наочно легко і просто робити, то екскурсії для індивідуальних туристів, які зможуть наймати плеєри, де будуть записані ці аудіоекскурсії, будуть супроводжуватися ще мапами, а також вказівниками, пілонами та інформаційними таблицями", – розповіла Лада Маланій, представник "Туристичної Асоціації івано-Франківщини".

Інформація на вказівниках буде розміщена українською та англійською мовами. Самі екскурсії будуть записані українською, російською, польською, англійською та німецькою мовами. Такі аудіоекскурсії розробляються у шести містах Східної Польщі та Західної України.

Загалом у центральній частині міста планується встановити 60 покажчиків: 24 для маршруту "Івано-Франівськ загадковий", 33 для маршруту «Івано-Франківськ для закоханих» та три вказівники, що спрямовують туриста до місць оренди обладнання та мап центральної частини міста для самостійно керованих екскурсій (аудіотурів).

Такі аудіоекскурсії туристам Івано-Франківська запропонують з 2015 року.

Джерело:  Курс

Схожі Новини