Logo

В Івано-Франківську приватник не дає газовикам доступ до аварійного ГРП. 12 домоволодінь - без газопостачання

В Івано-Франківську 12 домоволодінь залишились без газопостачання.

Про це повідомили в акціонерному товаристві «Івано-Франківськгаз». Як зазначається, всьому виною свавілля власника місцевого приватного підприємства «Західенергоконтроль».

За інформацією газовиків, на території вказаного приватного підприємства розташовано газорегулярторний пункт, який перебуває у державній власності. Вказаний об’єкт було збудовано та введено в експлуатацію ще далекого 1976 року. З того часу ГРП зносився і потребує заміни. От тільки доступу у газовиків до нього немає. Власник ПП «Західенергоконтроль» в порушення вимог чинного законодавства регулярно відмовляє працівникам акціонанерного товариства в доступі до ГРП з метою його заміни.

Кілька днів тому на газорегуляторному пункті спрацював запобіжний клапан. Але відновити роботу аварійного ГРП газовики не можуть. Як наслідок 12 споживачів на вулицях Ленкавського та Кривоноса в Івано-Франківську залишились без газу.

В АТ «Івано-Франківськгаз» наголосили, що відповідно до Кодексу газорозподільних систем Оператор ГРМ, яким у даному випадку є «Івано-Франківськгаз», має право безперешкодного та безкоштовного доступу до земельних ділянок всіх форм власності, на яких розташована газорозподільна система, для виконання своїх функцій та обов'язків, передбачених законодавством.