Logo

В Івано-Франківську привітали прикарпатських призерок молодіжного чемпіонату світу з самбо

28 жовтня в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася пресконференція за підсумками молодіжного Чемпіонату Світу з боротьби самбо.

Проходив Чемпіонат 15, 16 і 17 жовтня в грецьких Салоніках. 

Вихованки Надвірнянської СДЮСШОР Профкому ПАТ "Нафтохімік-Прикарпаття" під керівництвом Заслуженого тренера України та старшого тренера жіночої збірної команди України з боротьби самбо — Євгенія Боднарука  та старшого тренера молодіжної збірної команди України з боротьби самбо — Андрія Микитина, вибороли наступні нагороди:

2 місце — Сніжана Пліш у ваговій категорії 54 кг (U-20);
3 місце — Яна Волошинюк у ваговій категорії 50 кг (U-20);
3 місце — Анастасія Сикіш у ваговій категорії 54 кг (U-18).

photo-2021-10-28-16-22-40

Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич та заступником голови Івано-Франківської ОДА Віталій Ільщишин привітали призерок та побажали їм міцного здоров'я, успіхів та наснаги для нових спортивних здобутків!

"Конкуренція збільшилася. З кожним роком буде все важче, але зупинятися не можна, потрібно готуватися і перемагати. Кожного дня спортсмени здавали тести на підтвердження ковіду і такі умови теж сприяли переживанню, адже збірну Грузії таким чином відсторонили від змагань, коли виявили одного хворого спортсмена", — зауважив Євген Бондарук.

photo-2021-10-28-16-25-11

Під час прес-конференції спортсменки розповіли про підготовку до змагань, ділилися враженнями від участі у Чемпіонаті Світу та планами щодо наступних досягнень.

"Звичайно налаштовувалася на золото. Буду працювати надалі й у наступному році планую показати кращий результат. На міжнародних змаганнях це лише друга моя медаль. Першою була золота на Чемпіонаті Європи, тепер бронза на Чемпіонаті Світу. Це більший рівень змагань і звісно морально складніше себе налаштувати", — розповіла бронзова призерка Яна Волошинюк.