Logo
5 Березня 2015, 13:31

В Івано-Франківську проходить кастинг шоу “Х-фактор”(ФОТО)

Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську проходить кастинг співочого талант-шоу “Х-фактор”. Перший етап кастингу – без суддів, без репетицій та у холодних приміщеннях…

1

Кастинг розпочався о 10:00 годині. Проте учасники, які хотіли виступити першими, прийшли ще раніше. Так, 15-річна Віра Боднарук прийшла до народного дому “Просвіта” близько дев’ятої, пише Репортер.

“Дізналась про кастинг кілька днів тому. Зареєструвалась сьогодні зранку, але навіть зараз не знаю, коли виступатиму, – розповідає Віра, учасниця “Х-фактору”. – Тут ніхто не репетирує, я готувалась вдома. Співаю вже п’ять років, маю кілька власних пісень, тексти пише мама. Сьогодні виконаю дві пісні – народну та естрадну. Я вже вдруге на цьому конкурсі,  минулого року була замала, згідно з умовами шоу, тому прийшла тепер, коли мені 15″.

2

Учасники чекають своєї черги у коридорі. Тут, зазначимо, доволі прохолодно, то ж франківські співаки не знімають верхнього одягу. Також не чутно, аби хтось розспівувався – так, як показують по телевізору, перед виходом на сцену.

Кастинг співочого шоу в Івано-Франківську відбувається у двох залах одночасно. Туди журналістів не пускають, то ж ми покликали керівника кастинг-групи “Х-фактору”, аби розповів, що за дверима.

3

“Реєструватись можна до 19:00 години, – каже Олег Критський. – Після реєстрації учасники виконують пісні, які вони підготували, розповідають про себе. Ми фіксуємо все на відео й відправляємо на телеканал СТБ. Суддів на цьому етапі кастингу немає. У Києві спільно із кастинг-менеджерами дивимось відео повторно і за результатами цих переглядів вирішуємо, які учасники проходять далі”.

4

Ось так виглядає анкета учасника:

6

Кастинг у Івано-Франківську триває до 19:00 години! То ж якщо хочете взяти участь у талант-шоу – поспішайте у народний дім “Просвіта” на вулиці Грушевського, 18.

8

5

10