Logo
20 Червня 2015, 08:00

В Івано-Франківську розпочався Спорт Фестиваль «40» (КАРТА ЛОКАЦІЙ)

20-21 червня 2015 року на території парку Шевченка та міського озера Івано-Франківська відбудеться грандіозне свято спорту, здоров'я та активного відпочинку – Спорт Фестиваль "40".

спорт

Організатори закликають підготуватись до заходу належним чином:

- щоб мати можливість брати участь у заходах фестивалю, учаснику необхідно пройти реєстрацію: в пункті реєстрації (парк Шевченка, поблизу пам'ятника Т. Шевченку) ви зможете обміняти куплені вами квитки на наручні стрічки, які є допуском до заходів фестивалю протягом 2 днів (Увага! Знімати, відривати чи передавати іншим особам стрічки заборонено!);

- реєстрація на фестиваль триватиме протягом 2 днів. Ми не обмежуємо вас у часі, але рекомендуємо поквапитись, щоб не пропустити багато цікавого!

- придбати квитки можна безпосередньо в день фестивалю у пункті реєстрації учасників;

- при реєстрації кожен учасник отримає стартовий пакет, в якому ви знайдете програму фестивалю та карту локацій, на яких проходитимуть заходи.

Завтра, 20 червня , о 12. 00 Офіційне відкриття Спорт Фестивалю "40" відбудеться сьогодні, 20 червня, о 12.00. Урочистості супроводжуватимуться парадом спортивних клубів, які представлені на Фестивалі.

Упродовж 2-х днів на Спорт Фестивалі "40" чергуватимуть медики та патрульна служба. Задля безпеки та здоров'я відвідувачів заходу . Біля малої сцени в парку Шевченка працюватиме пункт реєстрації . Тут також волонтери зможуть надати необхідну інформацію.