Logo
16 Листопада 2021, 09:04

В Івано-Франківську розробили концепцію ревіталізації та розвитку палацу Потоцьких

КП Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» розробило та представило цілісну концепцію ревіталізації та розвитку Комплексу колишнього палацу Потоцьких в Івано-Франківську.

Про це повідомляє Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради.

Концепція базується на збереженні та пристосуванні будівель та споруд в такому вигляді, який дійшов до наших днів з застосуванням необхідних реставраційних заходів та прийомів для максимального проявлення, розкриття, фіксації, музеєфікації усіх ціннісних елементів комплексу різних часових історичних періодів.

Концепція включає ряд матеріалів з обґрунтованими рішеннями, щодо реставраційних заходів, функційного наповнення Комплексу, встановлених взаємозв’язків між окремими функціями, будівлями, спорудами, та загалом у комплексі; рішень, щодо відкритості території та окремих його функційних блоків до міста, перспективних форматів діяльності Комплексу.

Розроблена концепція стане базою для підготовки проєктів та програм для залучення партнерів та інвестицій, в тому числі і міжнародних. Адже її втілення потребує значних капіталовкладень, які точно не зможуть бути профінансовані виключно коштом міського бюджету.

Щоб було зрозуміліше та наочніше – відзнято цикл відеосюжетів, які включають в себе інформацію про кожен окремо взятий корпус, історію його появи на території Комплексу, існуючий стан, наявність документації та подальші плани на реставрацію та пристосування.

Розпочнемо із корпусу, який, на жаль, перебуває в аварійному стані – корпус Б.