Logo
1 Жовтня 2014, 17:16

В Івано-Франківську розробляють безпілотник для військових

Як ми уже повідомляли раніше, команда волонтерів "Заради життя" працює над розробкою безпілотника для наших військових, пише БРІЗ.

безпілотник

На сьогодні зібрано 52 000 грн., проте це не остаточна вартість, оскільки розробники очікують на незаплановані витрати, такі як вимушені зміни у комплектації та навчання пілотів.

Окрім того, потрібно якомога швидше розпочинати роботу над другим апаратом, щоб військові отримали його ще цього року: "Наразі ми замовили майже всі необхідні комплектуючі і очікуємо на решту найближчим часом. Окрім цього ми плануємо оснастити наступні моделі потужнішою відеокамерою та модернізувати наземну станцію для простішого керування апаратом," - йдеться в офіційному повідомленні громадянського руху "Заради життя".

Хорошою новиною є те, що нещодавно волонтери Руху зустрічалися з координаторами ще двох Івано-Франківських груп, які займаються безпілотниками: "Усі погодилися з необхідністю об’єднання наших зусиль, а саме координацією дій, обміном технічними напрацюваннями та комплектуючими. А, отже, зібрані кошти будуть використовуватися максимально ефективно, а над апаратами буде працювати більше спеціалістів".

Гривнева карта для переказу коштів на проект "Безпілотник" буде відкрита найближчим часом. Також іде робота над списком необхідних комплектуючих, які можна замовити для проекту "Безпілотник" замість переведення коштів. На даний момент кошти на безпілотник можна передавати через волонтерів "Заради життя" із вказівкою «На безпілотник» та іменем благодійника.