Logo
1 Травня 2015, 09:25

В Івано-Франківську стартує фестиваль “Вгору серця”

2-3 травня в Івано-Франківську буде проводитись щорічний фестиваль «Вгору серця». Про родзинки цьогорічного свята розповідали його організатори.

вгору1

Фестиваль «Вгору серця» проводиться в місті вже сьомий раз. Цьогорічна тема фесту – «Франківськ – Шептицький», пише Репортер.

«Шептицький – як на свій час був дуже крутим арт-менеджером, – говорить один з організаторів Ярема Стецик. – Він розштовхував мистецтво середовище в якому він жив. Я би хотів, аби наші отці в цей рік налаштувалися на духовну сторону через мистецтво. Хотілося, аби на своїх проповідях, через свій смак, а він має бути, бо ви багато буває за кордоном, ви стали носіями не лише духовності, але й культури, мистецтва».

Ярема Стецик запропонував священикам вийти на фестиваль з накладними бородами, як у Шептицького. «Це такий собі театр, – погодився Стецик, – Це не гріх, а наша дружба. Бо церква – теж своєрідний театр. Хотілося би, аби про Шептицького було наголошено впродовж цілого року».

Також в рамках фестивалю буде експонуватися художня виставка «Для Бога я створю найкраще». Цього року до співорганізації долучився Центр сучасного мистецтва. Його директорАнатолій Звіжинський зауважив, що цього разу буде представлено значно більше робіт від професійних художників, а також художників-аматорів дорослого віку.

Щодо музичної програми, то вона триватиме два дні. У суботу на сцені Вічевого майдану будуть лунати хорові та естрадні співи. У неділю, 3 травня о 17.00 розпочнеться гала-концерт за участю музичних гуртів з Івано-Франківська, Калуша та Дніпродержинська.

У суботу, 2 травня о 9.30 від храму Зіслання Святого Духа, що на Кововальця, 105 буде стартувати традиційне «Вело-Мото-Авто-Ретро Благословення». Великою колоною байкери, автомобілісти, велосипедисти поїдуть на території заводу «Автоливмаш», де біля стіни з панно «Ісус благословляє подорожніх» буде благословення транспорту.

вгору2