Logo
17 Листопада 2023, 15:55

В Івано-Франківську відбудеться благодійний аукціон для полку «Сафарі»

Чашка та прапор з підписом Буданова, стяг підписаний військовими штурмового полку “Сафарі” та мистецькі лоти представлять на аукціоні в Івано-Франківську 21 листопада в межах проєкту “Врятуй героя”, передає Типовий Франківськ з посиланням на МІСТО.

Проведуть благодійний аукціон у готелі “Надія” 21 листопада о 16:00. На виручені кошти закуплять евакуаційні дрони для полку “Сафарі”.

Сьогодні штурмовий полк виконує бойові завдання на одному з найгарячіших напрямків, – про це розповідає голова благодійного фонду “Сила добра ІФ”, ветеран полку спеціального призначення “Сафарі” Руслан Павлов.

“Знаходиться полк близько до ворожих позицій, виконує штурмові та оборонні дії. Через інтенсивність вогню, часто є поранені. Тому повинна бути евакуація. Але вона наразі неможлива. Евакуаційні машини, мобільна техніка не можуть доїхати до самої точки евакуації. “

За словами Руслана Павлов, ці дрони, ніби ноші на колесах, а можуть бути на гусеницях. Вони дозволяють дистанційно, без участі самого пілота відправляти техніку на “нуль”. Оснащені трьома камерами, одна з них нічного бачення, тобто це дозволить виконувати евакуацію в будь-яку пору доби.

“Також його перевагою є те, що вони практично непомітні, низькі та безшумні. Вартість трьох дронів становить 1 мільйон 350 тисяч гривень”, – додав Руслан Павлов.
Співорганізаторка благодійного аукціону Тетяна Яцюк зазначила, що на сьогодні вже зібрали 850 тисяч. Решту мають намір зібрати на аукціоні. Збирали ці кошти через коло своїх знайомих, робили онлайн-розіграші та зверталися до малого й середнього бізнесу.

“Учасники зможуть придбати цінні лоти, військові артефакти та мистецькі лоти. Також будуть продаватися картини відомих митців, символічні прикраси, знакові речі відомих людей. Наприклад, прапор і чашка з підписом Буданова. Прийдуть також митці, які будуть презентувати свої роботи.” – Тетяна Яцюк.