Logo
21 Квітня 2015, 09:33

В Івано-Франківську відбудеться традиційний фестиваль «Свято ковалів»

8-10 травня в гостинному Івано-Франківську відбудеться фестиваль з ковальського мистецтва «Свято ковалів-2015».

ковалі

В програмі фестивалю: демонстрація майстерності від ковалів України та закордонних учасників, майстер-класи ведучих фахівців ковальської справи, ярмарок кованих речей, виставка «Орнаментальне ковальство-2015», пленер «Позитив».

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «СВЯТО КОВАЛІВ - 2015»  

8 травня, п’ятниця

9.00 - 18.00 – площа Бастіон.

- Реєстрація гостей та учасників.

- Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції.

- пленер «Позитив». Приймаються на розгляд ескізи для створення композицій на тему «Позитив»: удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм. Майстрам, ескізи яких буде обрано для виконання, надаються матеріали та обладнання, команда помічників, інструменти, безкоштовне проживання та харчування протягом фестивалю.

- Майстер-класи. Бажаючі показати свою майстерність просимо зголоситися, вам буде надано безкоштовне житло та харчування. 18.00 – Конференції-презентації ковалів (готель «Надія»). Приймаються заявки на виступ (до 10 хвилин).

9 травня, субота

9.00 – 17.00 – площа Бастіон.

- Реєстрація гостей та учасників.

- Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції.

- площа Бастіон - пленер «Позитив»

- Майстер-класи

10 травня, неділя

10.00 – Відкриття 13 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» (галерея «Бастіон»).

Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.