Logo
15 Лютого 2015, 11:01

В Івано-Франківську відбулась акція "Безпека дітей в руках батьків" (ФОТО)

В День святого Валентина, працівники кримінальної міліції у справах дітей обласного УМВС та міського відділу міліції розповіли батькам, що робити, якщо дитина зникла та наскільки важливо заздалегідь попіклуватися про її безпеку

міліція1

Школярі, а водночас учасники проекту «Юні дослідники» та правоохоронці під час акції усім охочим роздавали так звану «Ідентифікаційну картку дитини», в котрій батьки зможуть записати особливі прикмети своєї дитини, її паспортні дані, відомості про стан здоров’я, помістити фотографію і відбитки пальців дитини.

Про це повідомляє СЗГ УМВС Українив Івано-Франківській області.

«Мета акції – підвищити обізнаність батьків про безпеку своїх дітей. Таку акцію правоохоронці проводять систематично, адже є випадки, коли зникла дитина і її батьки звертаються до правоохоронців уже із потрібними даними. Це, звичайно, дає можливість негайно розпочати пошук неповнолітніх і не витрачається час на оформлення даних», – говорить начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак.

У рамках акції «Безпека дітей в руках батьків» разом з карткою батьки отримували корисні поради, що робити, якщо дитина зникла та як піклуватися про її безпеку. Також, батькам наголошували, що ідентифікаційну картку дитини потрібно тримати із власним паспортом і надавати працівникам міліції тільки у випадку звернення про розшук дитини.

Такі картки призначені лише для батьків і заповнюються тільки на їхній розсуд. Утім, варто розуміти, що у випадку зникнення дитини не потрібно витрачати час на опис та прикмети, адже у цій картці вже все підготовлено і правоохоронці негайно можуть використовувати її для пошуку дитини.

міліція2

міліція3

міліція4

міліція5

міліція6

міліція7