Logo
18 Лютого 2015, 21:50

В Івано-Франківську відбулось представлення передвиборної програми кандидата на посаду голови обласної федерації футболу Тараса Клима

Незабаром, 28 лютого, спортивне Прикарпаття чекає важлива подія, саме цього дня відбудеться Конференція обласної федерації футболу, де представники футбольної громадськості оберуть керманича обласного футболу на найближчі п’ять років.

клим

Сьогодні відбулась презентація передвиборної програми одного з претендентів на цю посаду, а на разі виконуючого обов’язки голови Тараса Клима. На зустрічі були присутні чимало футбольних функціонерів міста та області, а також людей з різноманітних спортивних товариств та організацій.

«15 кроків за 5 років» - саме таку назву отримала передвиборна програма Тараса Клима. Побудова футбольного стадіону із штучним полем стандартних розмірів (105 х 68 м.) та повернення професіонального футболу на терени області – такий основний лейтмотив передвиборної програми, разом з тим документ містить ще 13 пунктів щодо поліпшення футбольного господарства краю в найближчу «п’ятирічку».

В ході зустрічі голова комісії по підготовці до проведення Конференції Василь Сікора повідомив присутнім, що за крісло голови Федерації крім Тараса Клима побореться і Народний депутат України Володимир Шкварилюк. Кандидатів могло б бути і більше, проте Микола Палійчук, якого на цю посаду висунула Яремчанська міська федерація футболу, зняв свою кандидатуру.

Нагадаємо, що Івано-Франківський міський виконавчий комітет прийняв рішення про винесення на сесію міської ради питання про передачу земельної ділянки площею 1,5 гектара, позаду стадіону “Рух”, під будівництво сучасного стадіону зі штучним покриттям. Футбольний стадіон матиме місткість до 1000 посадочних місць. Кошти на будівництво будуть виділені у рамках програми УЄФА “Хет-трик”.