Logo

В Івано-Франківську відбулося засідання обласної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку

1 жовтня в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

Одним із найважливіших питань для обговорення — проблема стану пожежної безпеки в закладах освіти, медицини та охорони здоров’я в Івано-Франківській області.

Представники облдержадміністрації, які повинні були прийти і обговорити це питання, комісію проігнорували.

 "Ніхто не прийшов, хоча в штаті працює по 25 -30 людей" , — розповів корисподенці 402 каналу голова постійної комісії,  депутат обласної ради  від політичної сили "Платформа Громад"Тарас Виноградник.

За його словами, близько з 600 об'єктів освіти в області — 590 не відповідає вимогам пожежної безпеки:

"Закладам загрожує призупинення їх діяльності та закриття, так як це сталося з Надвірнянським будинком дитини. Крім цього є 44 позови до окружного адміністративного суду про призупинення експлуатації діючих об’єктів".

 Ці заклади продовжують працювати всупереч правилам пожежної безпеки та приписів держаної служби надзвичайних ситуацій, тож справи перебувають у суді.

"Що робить державна влада? Сховалась! Навіть на комісію ніхто не прийшов. Ми повторно збиратимемо комісію, повторно усім надішлемо телефонограми і запит  та документи", — запевняє депутат.