Logo
17 Липня 2014, 21:31

В Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Створення єдиного інформаційного простору взаємодії з клієнтами»

В Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Створення єдиного інформаційного простору взаємодії з клієнтами»

Участь у круглому столі взяли заступник міського голови Руслан Панасюк, в.о.начальника управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Богдан Питель та керівники «Прикарпаттяобленегро», «Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Івано-Франківськводотехпрому», ЄРЦ, «Івано-Франківськгаз», «Міськсвітло», «СТЕКу»

    Представлено досвід  організації роботи ЦНАП м.Івано-Франківська щодо створення належних умов для обслуговування відвідувачів, використання у роботі сучасних інформаційних технологій, що є запорукою успішної роботи.

    Заступник міського голови Руслан Панасюк зазначив, що «Створення ЦНАП м.Івано-Франківська та об’єднання надання адміністративних послуг за принципом «єдиного офісу» - це спрощення процедур, оперативне та якісне обслуговування мешканців, а також кращий європейський досвід взаємодії влади та громади. Якщо ми хочемо жити в Європі і мати європейські послуги, тоді не варто чекати, що хтось за нас щось зробить. « Ми повинні самі хотіти змінюватись, орієнтуючись на нашого клієнта. І те, що ми вже говоримо про якісне обслуговування клієнтів з комунальних питань є свідченням того, що ми сьогодні вже спраглі, щоб зробити якісний продукт, надати якісну послугу».

На думку Голови Правління Олександра Бубена, зустріч за круглим столом – це унікальна можливість ознайомитись із напрацюваннями один одного, щоб у подальшому кращі практики роботи зі споживачем об‘єднати в спільні проекти, покращити сервіс надання послуг

    Систематизувавши досвід від впроваджених інноваційних проектів (Кол-центр, Центр обслуговування клієнтів, Інтернет обслуговування тощо) «Прикарпаттяобленерго» пропонує об’єднати найкращі практики підприємств надавачів послуг і в майбутньому створити єдиний інформаційний простір взаємодії із клієнтами і напрацювати шляхи покращення якості надання комунальних послуг.

    Основною метою даного заходу було обговорення та формування у місті спільного інформаційного простору з обслуговування споживачів-користувачів комунальних послуг.

    Результатом об’єднання зусиль органів виконавчої влади та компаній надавачів послуг на принципах соціального партнерства буде новий продукт, що дасть змогу надавати споживачеві послуги європейського рівня.