Logo
16 Лютого 2015, 10:17

В Івано-Франківську відбувся семінар з підготовки майбутніх кваліфікованих управлінців (ФОТО)

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся семінар для партійних осередків «Об’єднання «Самопоміч» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

семінар2
Як повідомив лідер ГО “Самопоміч” Тарас Виноградник, метою проекту є підготовка кваліфікованих майбутніх управлінців не лише регіону, але й країни, людей з новим баченням розвитку держави.
Оскільки акцент у навчанні робився на підготовку до місцевих виборів, на семінарі було розглянуто ряд наступних питань: робота політичних партій у міжвиборчий період; зв`язки партійної організації з громадськістю та засобами інформації; політичні комунікації; аналітична робота партійної організації й дослідження громадської думки; збирання коштів на виборчу кампанію політичної партії; коаліційне будівництво; основи роботи з активістами; розв`язання конфліктів; партійна організація і методи лобіювання та ін.

Довідка:
Міжнародний Республіканський Інститут (започаткований у 1984 р.) є самостійною недержавною некомерційною організацією покликаною сприяти просуванню демократії в усьому світі.
3 метою надання практичної підтримки, теоретичної та методичної допомоги політичним партіям та політичним активістам, які у своїй діяльності сповідують демократичні цінності, у квітні 1993 року у м. Києві розпочало свою діяльність представництво МРІ. Його зусилля з самого початку спрямовувалися на те, щоб сприяти політичним партіям та політичним активістам у поширенні серед населення ідей та принципів демократії. семінар1 семінар3