Logo
16 Жовтня 2014, 14:33

В Івано-Франківську відкрилася виставка ексклюзивних авторських булав Рагулі Власідзе (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Івано-Франківську відкрилася виставка ексклюзивних авторських булав грузинського драматурга Рагулі Власідзе. ЇЇ унікальність в тому, що виставка в повному обсязі експонується вперше у своїй історії.

2

За словами автора, через створення булав він висловлює свою любов до українського народу. На створення однієї булави йде три, а інколи й більше, місяці. Весь цей час Рагулі Власідзе не лише ліпить, але й вивчає історію, міфологію, менталітет. Все те, через що йому поступово відкриває сутність українського народу.

«Я намагаюся втілити в своїх творах історію, страдання народу. Інколи робота, здавалося б, не вдається. Але потім, вранці просинаєшся і дивишся – ніби хтось прийшов і зробив все чудово. Я не перебільшує, і це – не містика. Глина така цікава річ, особливо Коломийська, тому що вона тепла, ніжна, м`яка», – розповів на відкритті виставки автор.

Виставка представлена для мешканців та гостей Івано-Франківська в PasageGartenberg, вул. Незалежності, 3. Триватиме вона 16-17 жовтня.

 Крім цього, впродовж експозиції буде можливість придбати колекційні мистецькі сувеніри лімітованої та нумерованої ексклюзивної серії «Гуцульська рапсодія» і «Зоре моя вечірняя». Виручені кошти будуть спрямовані на реалізацію проекту «Навчання української творчої молоді у Грузинському державному університеті театру і кіно імені Шота Руставелі».

1 6 9

5

3

11

7

4

8

10

14

15