Logo
17 Лютого 2015, 11:56

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому в зоні АТО герою Василю Семанюку (ФОТО)

У Івано-Франківську в рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на фасаді ВХПТУ №3 відкрили анотаційну дошку старшому лейтенанту спецпідрозділу «Беркут» УМВС України Василю Семанюку, який загинув 2 червня 2014 року у зоні АТО на Донеччині

 геройдошка3

16 лютого 2015 року Івано-Франківці вшанували пам’ять загиблого героя Василя Семанюка. В рамках міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на фасаді ВХПТУ №3, де навчався загиблий герой, відкрили анотаційну дошку.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської міської ради.

2 червня 2014 року Василь Семанюк перебував у гелікоптері, котрий після розвантаження продуктів харчування та проведення ротації особового складу на 5-у блокпосту, повертався з позицій в районі гори Карачун. Гелікоптер був обстріляний із лісосмуги та підбитий, загинуло 12 чоловік — 6 службовців Національної гвардії України та 6 бійців із спецпідрозділу «Беркут» МВС України.

Рідне художньо-професійне училище, в якому Василь Семанюк здобув благородну професію столяра, в пам’ять героя зібрало його сім’ю, друзів, однокласників та побратимів.

В згадку новим поколінням учнів училищавідкрили та освятили анотаційну дошку Василю Семанюку.

Присутні на пам’ятному дійсві гідним словом пом’янули героя який відав своє життя за мир та спокій, за Соборну державу Україну.

геройдошка1

геройдошка2

геройдошка4

геройдошка5

геройдошка6