Logo
13 Грудня 2014, 13:34

В Івано-Франківську відкрили громадську приймальню ГО «Об'єднання «Самопоміч» (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося відкриття громадської приймальні Івано-Франківської міської ГО "Об'єднання "Самопоміч".

3

За словами керівника «Самопомочі» у Івано-Франківську Тараса Виноградника, в нашому місті об`єднання вже провело дуже багато роботи завдяки активності громадськості. І надалі є плани щодо нових проектів та починань. Завдяки відкриттю офіса багато проектів можна буде реалізовувати в приміщенні «Самопомочі» .

«Починаючи з осені, коли активізувалася наша робота, ми запровадили заходи які вже будуть регулярними. Це – інформаційно-практичні навчання з безпеки міста, проект «Соціальне репетиторство» та проект «Урок здоров`я» для дітей у дитсадках. Також було проведено форум для вчителів фізичного виховання, на якому було присутні близько 70 вчителів. У найближчих планах проведення форума для молоді. А також, уже в цьому приміщенні, у нас будуть відбуватися комп’ютерні курси для пенсіонерів», – зазначив активіст Микола Гавриляк.

Велика кількість активістів «Обєднання «Самопоміч» - це молодь. Крім цього, «Самопоміч» є наймолодшою фракцією у Верховній Раді, середній вік – 35 років.

Як розповів на прес-конференції народний депутат України Лев Підлісецький, те, що робить «Самопоміч» по всій Україні – не робиться задля мети у досягнення влади, насправді - це додаткова відповідальність, яку люди беруть на себе.

«Якщо людина може щось зробити для інвалідів, сиріт чи для пенсіонерів, значить вона повинна помогти. Це є основною ідеєю «Об`єднання «Самопоміч». Насправді воно і приносить успіх. Бо успіх – це можливість бути корисним іншим», – каже народний депутат Лев Підлісецький.

Працюватиме громадська приймальня Івано-Франківської міської ГО "Об'єднання «Самопоміч» за адресою вулиця Грушевського, 14.

1

2

4

5

 6