Logo
23 Жовтня 2014, 09:40

В Івано-Франківську відкрили новий Дитячо-юнацький центр

В Івано-Франківську у новозбудованому приміщенні по вул. Сахарова, 27а розпочав роботу Дитячо-юнацький центр.

центр

«Ця земельна ділянка була зарезервована за центром по роботі з дітьми за місцем проживання. Власне, забудівник звернувся з пропозицією велику частину приміщення передати під дитячо-юнацький центр, щоб дозволили йому на верхніх поверхах збудувати житло. Ми зважили усі «за» і «проти» і наважилися на таку співпрацю. І не прогадали, забудівник виконав усі свої домовленості, тут не буде жодних ресторанів чи барів, кафе, а це вигідно і для людей, які мешкатимуть в цьому будинку і для мешканців навколишніх будинків», - зазначив міський голова Віктор Анушкевичус після традиційного урочистого пере різання стрічки та освячення приміщення.

За словами міського голови Івано-Франківська, у цокольному приміщенні буде тренажерний зал, фітнес-центр, а на першому поверсі – прекрасний дитячо-юнацький центр – найбільший в Івано-Франківську. Загальна площа двох блоків складає близько 600м2.

У Дитячо-юнацькому центрі (ДЮЦ) діятимуть клуб спортивного танцю «Динамо», вокальна школа Ірини Шабан, художня студія, гуртки «Природа в народознавстві», «Валеологія» та «Природа крізь призму англійської мови» від міської дитячої екологічної станції, а також драматичний гурток і Молодіжний клуб від Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

В актовому залі ДЮЦу проходитимуть концертно-розважальні заходи закладу, а також вечори відпочинку для активістів дитячо-юнацьких клубів Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. цеентр1 центр2 ценнтр3