Logo
23 Вересня 2015, 13:58

В Івано-Франківську відкрили пам'ятну дошку відомому вченому (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття пам'ятної дошки видатному вченому, засновнику школи біоелементології в Україні, ректору медичного інституту, академіку Георгію Бабенку.

SAM_0034

Меморіальну дошку встановили на будинку, де жив Георгій Овксентійович протягом 40 років. На церемонії відкриття були присутні заступник міського голови Михайло Верес, ректор ІФНМУ Микола Рожко та професорський склад університету. Також на відкриття завітав і внук Георгія Бабенка, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 ІФНМУ Олександр Бабенко.

"Для мене сьогоднішня подія дуже багато значить. В цьому будинку я народився, провів ледь не все своє свідоме життя. Особисто для мене це була особистість, фундаментальна людина, яка повністю віддала себе науці. Саме за це скільки людей пам'ятають його", - зазначив Олександр Бабенко.

Захід відбувся у рамках святкування 70-річчя Івано-Франківського національного медичного університету, що триватиме до 25 жовтня. У програмі святкування запланована урочиста вчена рада університету в облмуздрамтеатрі, показ документального фільму "Доброго здоров'ячка" у театрі кіно Люм'єр та ін.

SAM_0031

SAM_0032

SAM_0033

SAM_0039

SAM_0042

SAM_0044