Logo
12 Грудня 2014, 17:02

В Івано-Франківську відкрився Новорічно-Різдвяний Фестиваль (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківську урочисто відкрили Новорічно-Різдвяний Фестиваль, який триватиме до 21 січня 2015 року.

8

За словами директора «Івано-Франківського міського рекламно-інформаційного центру» Вікторії Шахоріної, інформація про фестивальні заходи буде оприлюднена наступного тижня.

«З понеділка інформація щодо фестивалю буде узагальнена, тому що дуже багато структур цим займається. Після цього вона буде опублікована у вигляді як афіш, так і оприлюднена в ЗМІ. Кожен житель Івано-Франківська і гості міста зможуть знати, що саме буде відбуватися в рамках Новорічно-Різдвяного Фестивалю», – розповіла вона.

Крім цього, разом із фестивалем, який стане традиційним, цього року в Івано-Франківську запровадять багато нових цікавих традицій. Всіх мешканців запрошують зустріти новий 2015 рік в центрі міста.

«В новорічну ніч ми запрошуємо всіх іванофранківців сюди на Вічевий майдан. Адже ми всі сусіди, ми живемо в одному «будинку»  – в Івано-Франківську. Після того, як зустріли Новий рік з рідними дома, приходьте в центр, щоб всім разом познайомитися і відсвяткувати. Фестиваль триватиме цілу ніч», – зазначила Вікторія Шахоріна.

2

4

11

3

10

9

1

12

6

5

7