Logo
6 Травня 2021, 16:49

В Івано-Франківську виявили ще один нелегальнний гральний заклад

Ще один нелегальний гральний заклад викрили вчора в Івано-Франківську місцеві правоохоронці.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поціліції в області, протиправну діяльність задокументували  оперативні працівники внутрішньої безпеки в області, правоохоронці Івано-Франківського районного управління поліції спільно патрульними поліцейськими. В ході обшуку слідчі вилучили 20 одиниць комп’ютерної техніки, що використовувалась для функціонування та надання незаконних послуг.  При цьому у клубі перебувало кілька відвідувачів. Оперативні співробітники з’ясували, що постійні відвідувачі потрапляли до клубу за попереднім дзвінком. З метою конспірації організатори встановили на фасаді будинку систему відеонагляду.

Наразі правоохоронці проводять заходи щодо встановлення організаторів закладу та причетних до його незаконної діяльності осіб з метою притягнення їх до відповідальності.

Слідчими поліції розпочато досудове розслідування  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, днями в Івано-Франківську правоохоронці виявили ще один нелегальний гральний заклад.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області