Logo
20 Березня 2015, 09:27

В Івано-Франківську водій «Mercedesа» жорстоко побив водія «швидкої»

Головний лікар Івано-Франківської станції швидкої і невідкладної медичної допомоги Ігор Ковалюк  підтвердив інформацію про побиття водія швидкої невідомим чоловіком на Мерседесі.

швидка

За словами Ковалюка, його підлеглий з бригадою медиків повертався з виклику. А вже на території станції як тільки водій вийшов з карети швидкої допомоги на нього накинувся молодий чоловік і завдав йому кілька ударів у голову. Очевидно, "Мерседес" спеціально їхав за каретою швидкої, щоб "покарати" водія, інфомує Бліц-Інфо.

«Що саме він йому сказав перед тим як вдарити і чи взагалі щось казав – повідомити не можу,  бо не чув.  Але вдарив серйозно, бо водій має побите обличчя і струс головного мозку. Хоча тільки зараз будемо проводити обстеження, яке може виявити  й інші травми. Після побиття невідомий чоловік сів у свою автівку і поїхав. Це все відбувалось на території станції. Ми викликали міліцію, зараз вони беруть у нашого водія свідчення. Мушу сказати, що це не перший такий випадок. Раніше іншому водію швидкої вибили зуби. Теж за те, що не "поступився" дорогою», - зауважив головний лікар.

Як зазначив Ігор Ковалюк, водій швидкої був на роботі, тож це кваліфікується як виробничий травматизм.

Нагадаємо, що напередодні на сторінці громадської організації "Профспілка Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги" зявилася інформація про побиття водія карети швидкої.

 "Щойно на території станції швидкої медичної допомоги водій "Мерседеса" АТ 4441 АО жорстоко побив водія швидкої, який годиться йому в батьки. Свою поведінку аргументував тим, що той не пропустив його на переїзді по вул.Надрічна. Ми будемо відслідковувати цей, не перший випадок правопорушення під час виконання наших пофесійних обовязків", - йшлося у повідомленні.