Logo
13 Листопада 2014, 22:06

В Івано-Франківську волонтерам та меценатам демонстрували європейське військове спорядження для бійців АТО (ФОТО)

Американські, німецькі та англійські засоби самозахисту, тактичні та теплі речі представили сьогодні в приміщенні івано-франківської спілки художників. Ця військова виставка для меценатів, які можуть оплатити допомогу нашим військовим.

1

Як пояснює співорганізатор виставки та представник «Медичної фундації Прикарпаття» Ілля Сабан, тут зібрались представники волонтерських груп із Львова, Івано-Франківська та Луцька.

«Зараз система забезпечення армійців відбувається за схемою: потреба-волонтери-меценати-імпортери. Приблизний час на допомогу для бійця – тиждень. Наше сьогоднішнє завдання його максимально скоротити. Через це ми й зібрали всіх представників цієї системи. За одним столом вони зможуть краще координуватися», – каже Сабан.

У свою чергу координатор волонтерського руху «Підтримай армію України» Сніжанна Полянська, відзначає, що до зими ні солдати, ні волонтери до кінця фактично не готові, а підтримки від держави довго чекати, пише «Бліц-Інфо».

«Це, мабуть, перша така зустріч де зустрічаються волонтери різних областей, представники митниці, влади тощо. Західна Україна має шалений потенціал, духовної, патріотичної, матеріальної допомоги військовим АТО. Зараз бійці потребують теплого одягу – першочергово це якісне взуття та термобілизна. А українські виробники мають проекти хорошого та якісного взуття за стандартами НАТО. Та на жаль, вони потребують підтримки», - пояснює волонтерка.

Участь в зустрічі взяв офіцер запасу та імпортер Володимир Сеньків. Він наголосив, що виставка та зустріч організована для координації дій волонтерів у максимально короткий період.

«Моя ціль проста – зробити все, щоб волонтери могли проаналізувати, що потрібно на передовій, побачити можливі аналоги товарів. Розглянути всі варіанти в що можна вдіти наших військових. Зараз на виставці представлено тільки соту частину того, що ми можемо запропонувати армійцям і що ми можемо закупити в Європі», - каже Сеньків.

3

2

4

7

5

6

9

8