Logo
26 Квітня 2021, 16:06

В Івано-Франківську вшанували пам’ять жертв Чорнобиля

З нагоди вшанування постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та у зв’язку із відзначенням 35-их роковин Чорнобильської катастрофи в Івано-Франківську відбулося віче-реквієм. 

Щоб вшанувати пам’ять жертв Чорнобиля, до пам’ятника «І мертвим, і живим, і ненародженим чорнобильцям Прикарпаття» в обласному центрі прийшли учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники влади та громадськості. Священники відправили поминальну панахиду за загиблими під час аварії на ЧАЕС, а присутні на знак вічної шани поклали квіти та 35 лампадок до пам’ятного знаку як символ 35-ти років, що минули з часу Чорнобильської трагедії. Також поруч із пам’ятником присутні висадили кущі троянд, які в майбутньому перетворяться в алею, яка символізуватиме перемогу життя над смертю, ідеться на сайті ІФ ОДА.

Виступаючи на віче, заступниця голови облдержадміністрації Світлана Онищук зазначила, що відлуння Чорнобильської трагедії відчуватиме не одне покоління українців.

«Ми повинні завжди пам’ятати про ті величезні людські втрати, які спричинила аварія на ЧАЕС, щоб у в майбутньому не допустити біди, до якої може призвести ядерна енергія», – наголосила Світлана Онищук.