Logo
24 Вересня 2021, 16:34

В Івано-Франківську за одержання неправомірної вигоди судитимуть кіберполіцейських

На Івано-Франківщині за отримання хабаря судитимуть трьох працівників кіберполіції області.

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника відділу протидії кіберзлочинам в області Департаменту кіберполіції Національної поліції України та двох оперуповноважених відділу за вимагання й одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Як зазначає пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури, за даними слідства, керівник відділу спільно з двома підлеглими вимагав та одержав 150 тис. грн від потерпілих у кримінальному провадженні за повернення їм вилучених коштів — 900 тис. грн.

Встановлено, що у квітні 2021 року старший інспектор та інспектор відділу протидії кіберзлочинності здійснювали оперативний супровід у справі щодо викрадення 900 тисяч гривень з банківського рахунку потерпілого. Вони пообіцяли чоловіку забезпечити повернення грошей за «відкат» у 150 тис. гривень.

В ході розслідування за цим фактом здобуто докази щодо керівника відділу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Обвинувальний акт направлено до Івано-Франківського міського суду.

original-2

Фото:пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.