Logo
6 Травня 2016, 13:00

В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового моста на Пасічну (ФОТО)

Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківську урочисто заклали перший камінь для будівництва моста через Бистрицю Солотвинську, що виходитиме на вулицю Хіміків з Надрічної.

1

Чиновники прогнозують, що міст вартуватиме бюджету до 200 мільйонів гривень. Гроші шукатимуть в міському та обласному бюджетах. Слід зауважити, що цьогоріч лиш заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію, яка вартуватиме близько 1,5 млн.  А вже восени буде оголошено тендер на проведення будівельних робіт. Про це під час закладення знаку про міст розповів міський голова Руслан Марцінків, пише Бліц-Інфо.

"Будівництво плануємо розпочати вже з наступного року. Я розумію що це грандіозне будівництво, але ще декілька років тому ніхто не вірив, що на "Пасічній" можна побудувати дитячий садочок за два роки. Вірю в те, що у цю каденцію ми міст побудуємо", - зазначив Марцінків.

Як зауважив заступник міського голови Микола Вітенко, у них вже є три проектно-кошторисній пропозиції. Тож обирати є з чого. Про дожину мосту наразі не говорять, оскільки проекти доволі різні та різною кільцевою розв'язкою.

Нагадаємо, розмови про будівництво ще одного мосту на Пасічну тривають вже не перший рік. Раніше місто навіть виготовило проектно-кошторисну документацію на зведення автотранспортної магістралі, що має пройти за таким маршрутом: вулиця Івасюка - р. Бистриця Солотвинська (міст) - с. Клузів - Галицьке шосе. Втім, він би обійшовся місту у 650 млн.грн. Наразі на Пасічну веде лиш один міст, що значно ускладнює рух в тому напрямку.

3

2

4