Logo
3 Березня 2015, 14:40

В Івано-Франківську запустили сайт, де можна залишити відгук про лікарів

Відтепер іванофранківці мають змогу залишити відкуг про лікарів.

лікарі

В мережі запустили сайт "Відгуки про лікарів", де пацієнти можуть ділитися своїм досвідом лікування, хвалити хороших лікарів і лаяти поганих, боротися за свої права, не давати розводити себе на гроші, вибирати найкращих фахівців, пише Фіртка.

"Всі ми різні, але всім нам потрібна ефективна система надання медичної допомоги. Хтось звертається за допомогою до лікаря лише зрідка, а комусь потрібне постійне лікування. У будь-якому випадку приходить момент, коли нам потрібен лікар - найкращий лікар. І для того, щоб знати, до кого звернутись завтра, ми пропонуємо оцінити свого лікаря сьогодні. Давайте надамо собі можливість лікуватися у хороших лікарів! Ми розуміємо, що без зацікавленості пацієнтів нічого не вийде. Тому ми робимо все, щоб Вам було зручно висловлювати думку і вивчати накопичені відгуки. Очевидно, що тільки спільними зусиллями вдасться поліпшити якість вітчизняної охорони здоров'я", - йдеться в анотації на сайті.

На сайті через вбудований пошуковик можна знайти лікаря, який вас цікавить через прізвище, або обравши відповідну спеціальність.

Також на сайті є фунція додавання "власного лікаря".

До слова подібні інтернет-сайти були популярні в університетських колах у середині 2000-х.