Logo
12 Січня 2015, 17:13

В Івано-Франківську завершують створення діагностичного відділення консультативної поліклініки з відділенням екстреної медичної допомоги

Незважаючи на складну фінансову ситуацію у державі, в лікувальних закладах Івано-Франківська, яких нараховується десять, впродовж минулого року проводилися ремонтні роботи.

лікар

Так, у міській дитячій лікарні майже повністю вдалося замінити вікна. Відбулася реконструкція педіатричного відділення на вул. Стуса.

В с. Угорники було відкрито новітнє відділення сімейної медицини  з оновленим обладнанням та денним стаціонаром. За два роки у центральній міській клінічній лікарні проведено ремонт приймального відділення, яке стало ще й відділенням екстреної медичної допомоги.

За словами головного лікаря міста Тараса Масляка, в Івано-Франківську завершують створення діагностичного відділення консультативної поліклініки з відділенням екстреної медичної допомоги. Разом з тим у місті активно запроваджують нові методи лікування та технології, закуповують новітнє обладнання, щоб кожен медичний заклад міг повноцінно працювати.